Total İstasyonları Logo
...

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en yüksek standartlarda cevap vermek amacıyla seçkin bayilerimizde kurulan, özel bir istasyon marketi zinciri olan Bonjour, hem adet olarak hem de konsept olarak sürekli gelişmektedir. Bonjour istasyon marketleri; iç ve dış tasarımı, hizmet kalitesi, ürün çeşitliliği gibi perakendeciliğin ana unsurlarını en iyi şekilde birleştirerek maksimum müşteri memnuniyetini hedefler.

Hizmet ve Ürün Çeşitliliği

Türkiye'de TOTAL istasyonlarında 2003 yılında uygulanmaya başlanan Bonjour konsepti, dünya standartlarına paralel olarak gelişmektedir. Ülkemizdeki Bonjour marketlerin tasarım ve hizmet standartları, dünya çapında istasyon marketçiliği konusunda elde edilen tüm deneyimler, ülkemizin şartları ve Türk tüketicisinin davranış özellikleri gözönüne alınarak belirlenmiştir.

Bonjour, müşterilerimizin tüm acil ihtiyaçları göz önünde bulundurarak tasarlanmış bir ürün gamına sahiptir. Sigaradan, atıştırmalık ürünlere, sıcak-soğuk içeceklerden, kişisel bakıma günlük ihtiyaçların yanında oto bakım ve madeni yağ gibi aracınız için gereksinim duyduğunuz tüm ürünleri Bonjour marketlerde bulabilirsiniz.

Tüm Bonjour ve Café Bonjour' lar haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmetinizdedir.

...

Nerelerdeyiz?

Bonjour ve Café Bonjour marketler, büyükşehir merkezleri başta olmak üzere, tüm Türkiye’de 140'ı aşkın TOTAL istasyonunda, kaliteli alışveriş için hizmetinizdedir. Bu yüksek standartlardan olabildiğince çok müşterimizin faydalanabilmesi için Bonjour marketlerin sayısı, kaliteden ödün vermeden, her geçen gün artmaktadır.

Ayın Ürünü Aktiviteleri

TOTAL, tüm istasyon marketlerinde her ay düzenli olarak ayın ürünü aktiviteleri düzenlemektedir. TOTAL müşterileri, ülkemizin en tanınmış markalarına ait iyi ve kaliteli ürünleri, son derece uygun fiyatlara satın alabilmektedirler.


Total Café Bonjour'ların Yer Aldığı İstasyonlarımızın Listesi

Total Bonjour'ların Yer Aldığı İstasyonlarımızın Listesi