Total İstasyonları Logo
...

TOTAL İstasyonlarından yapacağınız akaryakıt alışverişleriyle Renault’nuz güvende!

Siz de akaryakıt alışverişlerinizi TOTAL İstasyonlarından yaparak aracınızı koruma altına alabilirsiniz.

Renault Port mobil uygulaması üzerinden TOTAL Yakıt Garantisi programına katılım sağladıktan sonra Renault marka bireysel binek araçlar için tanımlanan yeni araç garanti süresi ve uzatılmış garanti süresi boyunca, akaryakıt alımlarınızda TOTAL İstasyonlarını tercih ederek bu ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.

Neden TOTAL Yakıt Garantisi?

Akaryakıt alımlarınızı TOTAL istasyonlarından yapmanız durumunda, TOTAL Yakıt Garantisi ile akaryakıt kaynaklı arızalarda tüm onarım maliyetleri TOTAL İstasyonları tarafından karşılanır.

Üstelik TOTAL İstasyonlarından alacağınız akaryakıtlar size, yüksek performanslı bir sürüş deneyimi yaşatır.

Size sadece, aracınız akaryakıt kaynaklı bir problem yaşadığında, güvenle Renault Yetkili Servislerine başvurabilmenin keyfini çıkarmak kalır.


TOTAL Yakıt Garantisi ile başka ne kazanırım?

Renault’nuz ile Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarında geçerli 150 TL değerinde yakıt puanı kazanırsınız.

TOTAL Yakıt Garantisi’ne nasıl katılırım?

- Renault’nuzu teslim aldıktan sonra Renault Port uygulamasını indirin ve kayıt olun.
- Ruhsat bilgilerinizi ekleyin.
- Ana sayfada yer alan “Kampanyalar” bölümündeki TOTAL Yakıt Garantisi’ne tıklayın.
- Açılan ekranda kampanya katılım bilgilerinizi tamamlayın.
- TOTAL Yakıt Garantisi’ne katılarak kazandığınız Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarında geçerli 150 TL değerinde yakıt puanın keyfini sürün!

TOTAL Yakıt Garantisi kapsamında TOTAL istasyonlarında yapacağınız akaryakıt alımlarınızı, ödeme esnasında Club TOTAL hesabınıza tanımlatmayı unutmayın!

TOTAL Yakıt Garantisi’ne katılım koşulları nelerdir?

- Aracı satın alınan fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde Renault Port üzerinden katılımınızı tamamlayarak Club TOTAL üyesi olmanız gerekmektedir.
- Renault Port üyeliğinize tanımlı telefonu numaranız ile araç satın alırken fatura üzerinde belirtilen telefon numaranız aynı olmalıdır.
- TOTAL Yakıt Garantisi yalnızca yeni Renault araç alımlarında geçerlidir ve araç satışı ile kampanya hakkı devredilemez. İkinci el Renault araç alımlarında kampanya geçersizdir.
- TOTAL Yakıt Garantisi, 01.03.2021 tarihi itibarıyla satın alınan araçlar için geçerlidir.
- Arıza anından önceki son 3 işleminiz ve aracınızın tüm akaryakıt alımlarının en az %75’ini TOTAL İstasyonlarından yapılmalıdır.
- Akaryakıt alımları işlemleriniz Club TOTAL hesabınızda tanımlı olmalıdır. Club TOTAL hesabınızda tanımlı olmayan işlemler TOTAL Yakıt Garantisi kapsamında değerlendirilmeyecektir.
- Yalnızca Renault Yetkili Servislerine arıza kaynaklı başvuruda bulunduğunuz aracın plakası üzerinden değerlendirme yapılır. Farklı plakalar üzerine tanımlanan işlemler TOTAL Yakıt Garantisi kapsamında değerlendirilmeyecektir.
- TOTAL Yakıt Garantisi yalnızca bireysel binek araçlar için geçerlidir. Filo araçlar ve ticari araçlar kapsamın dışındadır.
- TOTAL Yakıt Garantisi aracın garanti ve uzatılmış garanti süresini kapsamaktadır.
- Yalnızca TOTAL İstasyonlarındaki benzin ve motorin alımlarınız ile Renault Yetkili Servislerine yapacağınız başvurular, TOTAL Yakıt Garantisi kapsamında değerlendirilmektedir.
- TOTAL Yakıt Garantisi benzin ve motorin alımları için geçerlidir. Otogaz alımları kapsam dışıdır.
- TOTAL Yakıt Garantisi ile ilgili şikayetleriniz Renault Yetkili Servis üzerinden TOTAL istasyonlarına ulaştıktan sonra, gerekli inceleme 10 iş günü içerisinde yapılarak TOTAL İstasyonları Müşteri Hizmetleri tarafından size bilgi verilecektir.

TOTAL Yakıt Garantisi ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.totalistasyonları.com.tr, www.renault.com.tr, Renault Port ve TOTAL İstasyonları mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Total İstasyonları Mobil Uygulamasını Cep Telefonunuza İndirmek İçin Tıklayınız!