Total İstasyonları Logo
...

İş Bankası Maximum ile 1 Ekim – 15 Kasım 2021 tarihleri arasında, sadece Maximum üye iş yeri istasyonlarımızda geçerli, 40 TL MaxiPuan hediye!

TOTAL İstasyonları ve İş Bankası iş birliği ile gerçekleştirilecek bu kampanya çerçevesinde, Maximum ile anlaşmalı istasyonlarımızdan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak dördüncü 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişine Maximum üye işyeri istasyonlarımızda geçerli 40 TL MaxiPuan verilecektir.


TOTAL İstasyonları Mobil Uygulamasını Cep Telefonunuza İndirmek İçin Tıklayınız!


Kampanya Koşulları

· Maximiles, MercedesCard, Maximum Genç kredi kartı, Pati kart (Maximum özellikli) İş Bankası bankamatik kartları da kampanyaya dahildir. Şirket kredi kartı, Maximum aidatsız kart, İş’te Üniversiteli aidatsız kredi kartı, Vadematik ticari kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

· Bir müşteri, kampanyadan sadece bir (1) kere faydalanabilecek olup, kampanya kapsamında 40 TL değerinde MaxiPuan kazanabilecektir.

· Kampanya, kart numarası bazında değil, müşteri numarası bazındadır.

· Kampanyadan kazanılan MaxiPuanlar 19.11.2021 tarihinde yüklenecektir. Puan yüklemeleri müşterilere SMS yolu ile bildirilecektir.

· Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar sadece kampanyaya dahil olan Maximum anlaşmalı TOTAL İstasyonlarında, akaryakıt veya otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.

· MaxiPuanlar’ın 29.11.2021 tarihine kadar kullanım süresi olup, 30.11.2021 tarihinde kullanılmayan MaxiPuanlar geri alınacaktır.

· Aynı gün içerisinde yapılacak 125 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için koşulları sağlayan Maximum kart sahiplerinin kampanya döneminde Maximum Mobil’de yer alan kampanya sayfasından veya SMS kanallarından katılım sağlanması gerekmektedir. SMS ile katılım sağlamak için “TOTAL’’ yazıp boşluk bırakılarak kartın son 6 hanesini 4402’ye İş Bankası’nda kayıtlı numaralardan SMS gönderilmesi gerekmektedir. Katılım için gönderilen SMS’ler, bir (1) SMS olarak ücretlendirilecektir.

Türkiye İş Bankası A.Ş ve Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.


Kampanyaya Katılan İstasyonların Listesine Buradan Ulaşabilirsiniz.