Total İstasyonları Logo
...

İş Bankası Maximum ile 1 Ekim – 15 Kasım 2020 tarihleri arasında, sadece Maximum üye iş yeri istasyonlarımızda geçerli, 40 TL MaxiPuan hediye!

TOTAL İstasyonları ve İş Bankası iş birliği ile gerçekleştirilecek bu kampanya çerçevesinde, Maximum ile anlaşmalı istasyonlarımızdan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak dördüncü 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişine Maximum üye işyeri istasyonlarımızda geçerli 40 TL MaxiPuan verilecektir.


Total İstasyonları Mobil Uygulamasını Cep Telefonunuza İndirmek İçin Tıklayınız!


Kampanya Koşulları

• Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
• Katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
• Maximum Anlaşmalı Total İstasyonları’na, totalistasyonlari.com.tr adresinde yer alan Maximum kampanya sayfasından ulaşabilirsiniz.
• Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, MaxiPara Kartlar)
• Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
• Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Total istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 20 Kasım 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Kasım 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.
• 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Türkiye İş Bankası A.Ş ve Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.


Kampanyaya Katılan İstasyonların Listesine Buradan Ulaşabilirsiniz.