Total İstasyonları Logo
...

Daha Az Temas İçin Mobil Ödeme Kolaylığı!

TOTAL, BKM Express ile hayata geçirdiği akaryakıt alımında Mobil Ödeme sistemiyle, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Web’den, cepten ve tabletten kolay, hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sunan uygulama, telekomünikasyon operatörü ve banka kartlarından bağımsız olarak çalışması ile diğer mobil ödeme uygulamalarından ayrışıyor.

Total Mobil Ödeme Nasıl Kullanılır?

TOTAL mobil ödeme BKM Express altyapısı üzerinden hizmet vermektedir. Mobil ödeme hizmetinden yararlanabilmek için Club TOTAL ve BKM Express’e üye olmanız gerekmektedir. BKM Express uygulamasını akıllı telefonunuza yükleyerek üye olabilir, BKM Express üyeliğiniz var ise mobil ödeme butonunu tıklayarak mobil ödeme işleminizi başlatabilirsiniz.

TOTAL istasyonlarına akaryakıt alımı için geldiğinizde, daha önceden sisteme tanımladığınız araç plakası, otomatik plaka tanıma sistemi ile algılanarak, akaryakıt dolumu gerçekleşirken sizinle “Mobil Ödeme” seçeneği ile ödeme yapılabileceğinize dair bir bildirim mesajı paylaşılır.

Mobil ödeme seçeneğini kabul eden kullanıcılar, ödeme için BKM Express’e yönlendirilir, BKM Express’e tanımlı olan kartlarından birini seçerek kolay bir şekilde ödeme işlemini tamamlar.Böylece aracınızdan inmeden ödemenizi kolay, hızlı ve temassız bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Size en yakın mobil ödeme yapabileceğiniz TOTAL istasyonlarına, mobil uygulamanızda yer alan “Size En Yakın İstasyonlar” bölümünde, “Hizmetler” alanından ulaşabilisiniz.